Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

admin

ŞUBEYE GİTMEDEN, İMZASIZ, BELGESİZ

HEMEN BAŞVUR, ONAYLANAN LİMİTİNİ GÖR!

Enpara
Enpara.com
Önerilen
Masrafsız Kredi Kartın Hazır!
Yıllık Ücret
Ücretsiz
HEMEN BAŞVUR

Başvuru için Enparaya yönlendirileceksiniz.

Masrafsız Kredi Kartın Hemen Hazır

Ömür Boyu Kart Aidatı Yok

Denizbank tarafından sunulan avantajlı kredi kartının adı Bonus’tur. Pek çok banka Bonus kredi kartının türevlerini sunar. Denizbank da bunlardan biridir. Denizbank tarafından sunulan Bonus kartın çok fazla çeşidi vardır ve bu çeşitleri kullanıcılara özel olarak tasarlamıştır. Her bankanın sunduğu Bonus fırsatları farklıdır. Denizbank da farklı avantajlar ve fırsatlar ile Bonus kredi kartını sunar. Denizbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır ve bu kartın avantajları nelerdir detaylı olarak açıklayalım;

Denizbank kredi kartı başvurusu yapma yöntemleri nelerdir?

Denizbank Bonus kredi kartına başvuru yapmak ve kartınızı hemen kullanmaya başlamak için pek çok farklı kanalı kullanabilirsiniz. Bu kanallar internet bankacılığı, web sitesinde bulanan başvuru formu, mobil bankacılık ve müşteri hizmetleridir. Bu yöntemleri nasıl kullanabileceğinizi tek tek açıklayalım;

Denizbank kredi kartı başvurusu mobil bankacılıktan nasıl yapılır?

Denizbank, mobil uygulaması ile pek çok bankacılık işlemini çok kısa sürede, bankada sıra beklemek zorunda kalmadan ve çeşitli formalitelerle uğraşmak zorunda kalmadan yapabilmenize imkân sağlar. Kredi ve kredi kartı başvuruları da bu imkânlara dahildir. Mobil bankacılık uygulamasını kullanarak kredi kartı başvurusu yapabilmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

 • İlk adımda cep telefonunuzun Google Play ya da Apple Store mağazalarına girerek Denizbank mobil yazmanız ve aratmanız gerekir.
 • Çıkan uygulamayı cep telefonunuza ücretsiz olarak indirin.
 • Giriş yapmak için müşteri numaranızı ya da kimlik numaranızı ve banka tarafından size verilen şifreyi kullanmanız gerekir. Eğer şifrenizi bilmiyorsanız “şifre al” kısmından şifre edinebilirsiniz. İsterseniz, müşteri hizmetlerini arayarak da şifrenizi ve müşteri numaranızı öğrenebilirsiniz.
 • Menü kısmına girdikten sonra “kartlarım/kredi kartı başvurusu” adımlarını izleyin.
 • Sizden istenen kısa bilgileri doldurduktan sonra kartınızın gönderileceği adresi seçin.
 • Başvurunuzu tamamlayın. Başvurunuz en kısa süre içinde değerlendirilir ve sonucu cep telefonunuza kısa mesaj olarak gönderilir.
 • Onaylanan kartınız, istemiş olduğunuz adrese teslim edilir.

Denizbank kredi kartı başvurusu internet bankacılığından nasıl yapılır?

Denizbank’ın banka şubelerinden gerçekleştirebileceğiniz pek çok işlemi internet bankacılığını kullanarak da yapabilirsiniz. İnterneti olan her yerden Denizbank internet bankacılığına girebilir ve bütün işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Banka müşterisi olan kişiler, kendilerine verilen şifreyi ve müşteri numarasını kullanarak giriş yapabilirler. İnternet bankacılığını kullanarak Denizbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır açıklayalım;

 • İlk adımda https://www.denizbank.com/ adresine tıklayın.
 • Karşınıza açılan sayfanın en sağdaki üst kösende yazan “internet şubesi” kısmına tıklayın. İsterseniz buradan müşteri kaydınıza da yapabilir ya da şifrenizi de alabilirsiniz.
 • “Giriş” kısmına tıkladıktan sonra karşınıza yeni bir ekran açılacaktır. Bu ekrandan girişinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Giriş için kullanıcı adınızı ya da kimlik numaranızı ve parolanızı kullanabilirsiniz. Bunun dışında banka kartınızı ya da kredi kartınızı ve parolanızı kullanabilir ya da yalnızca kimlik numaranızı ve şifrenizi kullanabilirsiniz.
 • Giriş yaptıktan sonra menü kısmına gelerek “kartlar / kart başvurusu” adımlarını takip edin.
 • Sizden istenen birkaç bilgiyi girdikten sonra kart başvurunuzu tamamlayın.
 • Başvurunuz onaylandıktan sonra sonucu cep telefonunuza iletilir. Onaylanan kartınız sizin istemiş olduğunuz adrese teslim edilir.

Denizbank kredi kartı başvurusu web sitesinden nasıl yapılır?

Denizbank kredi kartı başvurusu için banka müşterisi olun ya da olmayın web sitesindeki başvuru formunu kullanabilirsiniz. Web adresinden başvuru yapmak için aşağıdaki adımlardan yardım alabilirsiniz.

 • İlk olarak https://www.denizbank.com/kredi-karti-basvurusu/ adresine tıklayın.
 • Karşınıza açılan başvuru formunda yer alan bilgileri eksiksiz olarak girin.
 • Kimlik numaranızı, cep telefonunuzu ve ekranda yer alan güvenlik kodunu da yazın.
 • Altta yer alan iki adet kutucuğu da işaretledikten sonra “hemen başvur” kısmına tıklayın.
 • Başvurunuz hemen alınır ve gün içinde sonuçlanır. Onaylanan kartınız adresinize teslim edilir.

Denizbank kredi kartı başvurusu banka şubelerinden nasıl yapılır?

Online kanalları kullanmamak ya da form doldurma işlemler ile uğraşmamak için banka şubelerinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Eğer Denizbank müşterisiyseniz yanınıza yalnızca kimlik belgenizi alarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Eğer banka müşterisi değilseniz, yanınıza aşağıdaki belgeleri almanız gerekir;

 • Ehliyet, pasaport ya da kimlik belgeniz yanınızda olmalıdır.
 • Sigorta primlerinizin ödendiğini gösteren hizmet dökümü belgeniz yanınızda olmalıdır.
 • Kredi kartınızın limitinin belirlenmesi için aylık gelir belgenizi sunmanız gerekir. Maaşlı olarak çalışıyorsanız maaş yazısı ya da maaş bordrosu belgesini, emekliyseniz hesap cüzdanını iletmelisiniz.
 • İkametgâh bilgileriniz güncelse, herhangi bir belge sunmanıza gerek yoktur ancak güncel değilse yanınızda ikametgâh belgeniz ya da oturduğunuz adresin yazılı olduğu bir adet fatura görmeniz gerekir.

Başvurunuz sırasında bu belgeleri yanınızda bulundursanız, başvuru işleminiz hızlanır ve kartınızın onaylanması ihtimalini arttırırsınız. Kart başvurunuz aynı gün içinde sonuçlanır ve onaylanan kartınız istediğiniz adrese gönderilir.

Denizbank kredi kartı başvurusu müşteri hizmetlerinden nasıl yapılır?

Denizbank kredi kartı başvurusu için müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz. Banka şubeleri ile uğraşmak zorunda kalmadan ya da online kanalları kullanamadan başvurusunu gerçekleştirmek için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Bunu için 0850 222 0 800 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Karşınıza çıkan telesekretere kredi kartı başvurusu yapmak istediğinizi söyleyerek müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Müşteri temsilcisi tarafından istenen bilgileri eksiksiz olarak söylemeniz gerekir. Bu sırada adres bilgilerinizi de iletebilir ve kartınızın teslim edilmesini istediğiniz adresi de bildirebilirsiniz.

Kart başvurunuz hemen alınır ve aynı gün içinde sonuçlanır. Onaylanan kartınız ise istemiş olduğunuz adrese en kısa sürede teslim edilir.

Denizbank kredi kartı özellikleri nelerdir?

 • Deniz Bonus kredi katınızla hem yurt içinde hem de yurt dışında rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz harcamalardan ekstra Bonus kazanabilir ve kazanmış olduğunuz Bonusları bedava olarak 250.000’den fazla iş yerinde harcayabilirsiniz. Ayrıca pek çok mağazadan yapacağınız alışverişlerden ekstra Bonus kazanabilirsiniz. Harcamalarınız için ekstra taksit imkânlarından da faydalanabilirsiniz.
 • Denizbank kredi kartınızı kullanarak indirim kartımda kampanyası aracılığı ile Denizbank müşterilerine özel olan tüm indirimleri görebilirsiniz. Ayrıca Deniz Amerika’da uygulaması sayesinde Amerika’da ayrıcalıklı alışveriş deneyimi de yaşayabilirsiniz.
 • Kredi kartınızın üzerinde bulunan çip sayesinde size özel tekliflerden faydalanabilirsiniz.
 • Bonus Card program ortaklarına katılarak ekstra taksit ve ekstra Bonuslardan faydalanabilirsiniz.
 • Bonus kartınızı dünyanın her yerinde kullanabilirsiniz.
 • Ekstrelerini dolar, Euro ya da TL olarak ödeyebilirsiniz.
 • Tüm kredi kartlarında bulunan ekstra taksit, ücretsiz nakit avans, taksitli nakit avans, hızlı para gibi özelliklerinden de faydalanabilirsiniz.
 • Trink özelliği sayesinde 50 liraya varan ödemelerinizi kart şifrenizi girmeden yapabilirsiniz.

Denizbank Bonus Gold kredi kartı;

Denizbank Bonus Gold kredi kartı ile hem temassız kredi kartı kullanma imkânı elde edebilir hem de %25 daha fazla Bonus kazanabilirsiniz. Aylık ekstre tutarınız 2.000 lirayı geçtiğinde yapacağınız alışverişlerden %25 daha fazla Bonus kazanabilirsiniz. Üstelik kazanmış olduğunuz bu puanları yurt içinde ve yurt dışında bulunan üye iş yerlerinde bedavaya harcayabilirsiniz. Denizbank Bonus Gold kredi kartının diğer özellikleri ise şöyledir;

 • Bu kredi kartını kullanan kişiler, 250 liraya kadar olan alışverişleri için temassız işlem özelliğini kullanabilirler.
 • Kredi kartınızdan yapacağınız tüm alışverişleriniz için Bonus puan kazanırsınız. Aylık 2.000 lirayı aşan alışverişleriniz için %25 daha fazla Bonus puan kazanırsınız.
 • Bonus Gold kredi kartınız varsa, tüm Bonus kampanyalarından anında yararlanabilirsiniz.
 • Kredi kartınızda bulunulan limitin tamamını nakit avans ya da taksitli nakit avans için kullanabilirsiniz.
 • Bu kredi kartını alabilmek için açık Deniz internet bankacılığından ya da Denizbank banka şubelerinden başvuru yapabilirsiniz.
 • Kredi kartınızı teslim aldığınız gün hemen kullanmaya başlayabilir, hemen kart şifrenizi oluşturabilirsiniz.
 • Kredi kartınızın borcunu internet bankacılığından, mobil bankacılıktan, Türkiye’deki tüm PTT şubelerinden ya da PTT bankamatiklerinden, tüm pratik noktalardan, tüm Garanti Bankası şubelerinden ve ATM’lerinden ve tüm ICBC Türkiye şubelerinden ödeyebilirsiniz.

Denizbank Afili Bonus ile Afili ayrıcalıklar yaşayın;

Denizbank Afili Bonus kredi kartı, sizleri Afili ayrıcalıklar ile tanıştıracak olan bir karttır. Bu kredi kartına sahipseniz hayat tarzınıza uygun olan mekânlarda size özel indirimlerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca pek çok fırsat ve avantajla da bu kart ile buluşursunuz. Afili Platinum kart özellikleri şöyledir;

 • Denizbank Afili Bonus kart, Deniz Bonus kredi kartının tim avantajlarına sahiptir.
 • Denizbank afili Bonus kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerinizden çok daha fazla Bonus puan kazanırsınız ve bu puanları üye iş yerlerinde bedavaya harcayabilirsiniz.
 • Temassız özelliği olan bu kartınızı kullanarak, 250 liranın altındaki alışverişlerinizi temassız ödeme ile gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kredi kartınızda bulunan tüm limitinizi acil nakit ihtiyaçlarınızda kullanabilirsiniz. Dilerseniz nakit avans çekebilir, dilerseniz de taksitli nakit avans alarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
 • Bu kredi kartına sahip olanlar Türkiye’nin her yerindeki pazar kahvaltılarından %30 indirim kazanırlar.
 • Afili Bonus kredi kartınızla hafta sonları tiyatro ve sinema alışverişleriniz için %30 Bonus puan kazanırsınız.
 • İstanbul il sınırları içinde yılda bir defa ücretsiz vize başvurusunda bulunabilirsiniz.

Türkiye’nin en seçkin olan restoran, kafe ve otellerinden yapacağınız alıverişlerinizden %20’ye varan indirim elde edersiniz.

Denizbank kredi kartı başvurusu ne zaman sonuçlanır?

Denizbank kredi kartını almak için başvuru yapacaksanız, bunun için web sitesindeki başvuru formunu kullanabilirsiniz. Başvuru için yukarıda saymış olduğumuz diğer yöntemleri de deneyebilirsiniz. Eğer kredi kartınıza acil olarak ihtiyacınız varsa ve başvurunuzun ne zaman sonuçlanacağını merak ediyorsanız, bu konu hakkında detaylı bilgi verelim.

Denizbank kredi kartı başvurusu ne zaman sonuçlanır diye merak ediyorsanız, bu sorunun cevabını Denizbank şubelerinden alabilirsiniz. Normal şartlarda başvurunuz 6 saat içinde sonuçlanır. Yani başvurunuz genellikle aynı gün içinde sonuçlanır. Başvuru sırasında girmiş olduğunuz bilgiler doğruysa, başvurunuz hemen değerlendirmeye alınır. Başvuru sonucunuz cep telefonunuza kısa mesaj olarak ya da e-posta adresinize mail yoluyla gönderilir. Eğer kredi notunuz, aylık geliriniz ya da sigorta primleriniz gibi bilgiler sistem tarafından otomatik olarak sorgulanamadıysa, değerlendirme süreci biraz uzun sürebilir. Kredi kart başvuru sonucu böyle bir durumda en geç 2 iş günü içinde sonuçlanacaktır.

Denizbank Bonus kredi kartı başvurusu hakkında detaylı bilgi almak için müşteri hizmetlerini arayabilir ya da size en yakın Denizbank şubelerine gidebilirsiniz.

TAVSİYE EDİLEN DİĞER KARTLAR

Enpara
Enpara.com
Önerilen
Masrafsız Kredi Kartın Hazır!
Yıllık Ücret
Ücretsiz
HEMEN BAŞVUR

Başvuru için Enparaya yönlendirileceksiniz.

Yorum Yap


Adres: Tepebaşı Mahallesi No:22, Avcılar - İstanbul Telefon: 0212 222 99 22 E-Mail: info@anindaonaylikredi.com