Garanti Bonus Card Kredi Kartı Başvurusu

admin

ŞUBEYE GİTMEDEN, İMZASIZ, BELGESİZ

HEMEN BAŞVUR, ONAYLANAN LİMİTİNİ GÖR!

Enpara
Enpara.com
Önerilen
Masrafsız Kredi Kartın Hazır!
Yıllık Ücret
Ücretsiz
HEMEN BAŞVUR

Başvuru için Enparaya yönlendirileceksiniz.

Masrafsız Kredi Kartın Hemen Hazır

Ömür Boyu Kart Aidatı Yok

Garanti Bonus kredi kartı, Türkiye’nin en çok kullanılan kredi kartları arasında yer alır. Bu kredi kartının çok tercih edilmesinin nedeni Türkiye’de ve dünyada yüzbinlerce iş yerinde geçerli olması ve kullanıcılarına bol bul Bonus puan kazandırmasıdır. Bedavası çok fazla olan bu kredi kartının saymakla bitmeyecek kadar kampanyası da bulunur. Garanti Bonus Card kredi kartı başvurusu nasıl yapılır ve bu kartın özellikleri nelerdir detaylı olarak açıklayalım;

Garanti Bonus Card Kredi Kartı Başvurusu Yapma Yöntemleri Nelerdir?

Bu kredi kartının avantajlarından bahsetmeden önce başvuruyu nasıl yapacağınız hakkında açıklama yapalım. Bu kredi kartına, banka müşterisi olun ya da olmayın online kanallardan başvuru yapabilir ve onaylanan kredi kartınıza hemen sahip olabilirsiniz. Başvuru için banka şubeleri ile birlikte web sitesinde bulunan başvuru formunu, mobil bankacılık uygulamasını, internet bankacılığı uygulamasını ya da müşteri hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Garanti Bonus card kredi kartı başvurusu web sitesinden nasıl yapılır?

Garanti Bankasının web sitesinden bu başvuruyu yapabilmek için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır;

 • İlk olarak https://www.garantibbva.com.tr/tr/bireysel/kredi_kartlari/kredi-karti-basvurusu.page#calcContent=UID123c291 adresine ya da https://www.bonus.com.tr/kart-basvurusu adresine tıklamanız gerekir.
 • Karşınıza açılan sayfada yer alan kısacık formu doldurarak hemen başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.
 • Başvurunuz ortalama olarak 30 saniye sürecektir. Başvuru sırasında yalnızca telefon numaranızı ve kimlik numaranızı girmeniz yeterli olur.
 • Kart başvurunuz onaylandığında banka temsilcileri tarafından aranırsınız.
 • Gerekli bilgiler alındıktan sonra banka şubelerine gitmenize gerek kalmaz.
 • Kredi kartınız, istemiş olduğunu adrese gönderilir ve en kısa süre içinde kullanamaya başlayabilirsiniz.

Garanti Bonus card kredi kartı başvurusu mobil bankacılık uygulaması üzerinden nasıl yapılır?

Garanti Bonus kredi kartının avantajlarından hemen yararlanmak için mobil uygulamayı da kullanabilirsiniz. Banka müşterisi olan kişiler banka şubelerine gitmek zorunda kalmadan, oturdukları yerden bu başvuruyu hemen yapabilirler. Bu başvuruyu yapabilmek için aşağıdaki adımları izleyin.

 • İlk olarak cep telefonunuza Garanti BBVA uygulamasını indirin.
 • Uygulamayı ücretsiz olarak edinmek için cep telefonunuzun Google Play ya da Apple Store mağazasına girin ve Garanti BBVA araması yapın.
 • Uygulamayı telefonunuza yükledikten sonra giriş için gerekli olan bilgileri girin. Bu bilgiler banka tarafından size verilecektir. Size özel şifreyi ve müşteri numaranızı ya da kimlik numaranızı kullanarak giriş yapmalısınız. Halen şifre almadıysanız hemen müşteri hizmetlerinden şifrenizi edinebilirsiniz.
 • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra “kredi kartlarım / kredi kartı başvurusu” adımlarını takip edin.
 • Sizden istenen aylık gelir ve iş bilgileri gibi gibi bilgileri girdikten sonra hemen başvurunu tamamlayın.
 • Kart başvurunuz saniyeler içinde sonuçlanır ve onaylanan kartınız adresinize teslim edilir.

Garanti Bonus card kredi kartı başvurusu için internet bankacılığı nasıl kullanılır?

Garanti Bonus card kredi kartı başvurusu yapmak için internet bankacılığını da kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığını kullanabilmek için yine banka müşterisi olmanız gerekir. Bu kanaldan başvuru yapabilmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olur.

 • Garanti Bankasının resmi internet sitesi olan https://www.garantibbva.com.tr/tr adresine giriş yapın.
 • Ana sayfanın sağ üst köşesinde yer alan “bireysel” kısmına tıklayın.
 • Karşınıza açılan yeni ekranda yer alan bilgileri eksiksiz olarak doldurun.
 • Müşteri numaranızı ya da kimlik numaranızı ve size özel verilen şifreyi kullanarak giriş yapın.
 • Eğer müşteri numaranızı ve şifrenizi bilmiyorsanız, buradan öğrenebilirsiniz.
 • Cep telefonunuza gelen güvenlik kodunu da doğru bir şekilde girdikten sonra internet bankacılığına girişinizi sağlayın.
 • Meni kısmına gelerek “kredi kartlarım / kredi kartı başvurusu” adımlarını takip edin.
 • Sizden istenen aylık gelir ve diğer bilgileri girdikten sonra saniyeler içinde başvurunuzu tamamlayın.
 • Başvurunuz dakikalar içinde sonuçlanır ve onaylanan kredi kartınız, istediğiniz adrese teslim edilir.

Garanti Bonus card kredi kartı başvurusu telefon bankacılığından nasıl yapılır?

Garanti Bankasının bu avantajlı kartına banka şubelerine gitmek zorunda ya da internetle uğraşmak zorunda kalmadan başvuru yapmak için 444 0 333 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Yapmak istediğiniz işlemi birkaç kelime ile ifade ederek hemen müşteri temsilcisine bağlanabilir ve kart başvurunuzun yapılmasını isteyebilirsiniz. Başvuru sırasında sizden istenen bilgileri eksiksiz olarak iletmeniz gerekir. Kart başvurunuz hemen yapılır ve sonucu hemen tarafınıza iletilir. Başvurunuz onaylanırsa, belirtmiş olduğunuz adrese kredi kartınız teslim edilir.

Garanti Bonus card kredi kartı başvurusu için gerekli şartlar nelerdir?

Bu kredi kartına hemen sahip olmak ve Bonus dünyasının avantajlarından hemen faydalanmaya başlamak için bazı şartları taşıyor olmanız gerekir. Eğer aşağıdaki şartları taşıyorsanız, başvurunuz hemen onaylanır ve kartınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 • İlk olarak kredi notunuza bakılır. Kredi notunuz 1550 ve üzerinden ise kart başvurunuz hemen onaylanacaktır. Kredi notu daha düşük olan kişilerin kredi kartı alması için banka şubelerinden başvuru yapması ve gerekli evrakları teslim etmesi gerekir. Banka bu başvuru sırasında kefil isteyebilir.
 • Kredi kartınızın hemen onaylanması için bir diğer koşul da aylık gelir elde ediyor olmanızdır. Eğer sabit bir geliriniz yoksa, kredi kartı sahibi olamazsınız çünkü bankalar kredi kartı borçlarının düzenli olarak ödenmesini ister. Maaşlı olarak çalışıyorsanız ya da esnaflık gelirleriniz varsa kredi kartınızı hemen alabilirsiniz.
 • Kartınızın hemen onaylanması için gerekli olan bir başka koşul da sigorta primlerinizin ödeniyor olmasıdır. Eğer sigorta primleriniz düzenli olarak ödeniyorsa yani son üç aylık sigorta priminiz ödendiyse, kredi kartınız hemen onaylanır.
 • Kredi kartınızın onaylanması ve limit ayarlaması yapılması için başka bankalarda olan borçlarınıza da bakılır. Aylık elde ettiğiniz gelire göre sizin adınıza belirlenmiş olan bir borç limiti vardır. Bu borç limitini aşmadıysanız, kredi kartınızı alabilirsiniz ve limitinizi yüksek olur. Ancak başka bankalardaki kredi kartı limitleriniz yüksekse ve kredi borcunuz çoksa, bu başvurunuz onaylanmaz.

Garanti Bonus card kredi kartı başvurusu yaparken hangi belgeler istenir?

Eğer banka müşterisi değilseniz, kart başvurunuzu banka şubelerinden yapmanız istenir. Banka şubelerine, gerekli olan belgeleri teslim ettikten ve bazı evrakları imzaladıktan sonra hemen kart başvurunuzu tamlayabilirsiniz. Garanti Bankasının kart başvurusu için istemiş olduğu belgeleri aşağıdaki şekilde listeleyelim;

 • Üzerinde kimlik numaranızın yazdığı pasaport, ehliyet ya da kimlik kartı belgeniz
 • İkamet ettiğiniz adrese ait olan bir adet fatura belgesi. Bu belge herhangi bir fatura olabilir ancak son iki aya ait olmalıdır ve üzerinde açıkça oturduğunuz adresin yazılı olması gerekir. Eğer bu tür bir fatura yoksa, ikametgâh belgesi de alabilirsiniz.
 • Çalışmış olduğunuza dair hizmet dökümü belgesi
 • Aylık gelir elde ettiğinize dair maaş bordrosu, maaş yazısı ya da emekli maaşı hesap cüzdanı belgesi. Eğer esnaflık geliriniz varsa, gelir bilançosu istenecektir

Garanti Bonus kart özellikleri;

Garanti Bonus kart, bedavası en bol olan, harcadıkça bol bol Bonus puan kazandıran ve bunları yüz binlerce üye iş yerinde harcama imkânı veren bir kredi kartıdır. Bu kredi kartı sayesinde taksitli nakit avans çekebilir, taksitli alışveriş yapabilir ve işsizlik sigortası ile ödemelerinizi garantiye alabilirsiniz. Garanti Bonus kredi kartı özellikleri şöyledir;

 • Bonus kredi kartınız dünyanın her yerinde geçerlidir ve kullanılabilir.
 • Kredi kartınızı kullanarak yine Dünyanın her yerinde bulunan Bonus program ortaklarından harcama yaparak, daha fazla Bonus puan kazanabilirsiniz.
 • Kredi kartınızı kullanarak Garanti ATM’lerinden banka hesaplarınıza alabilirsiniz. Hesaplarınızdan para çekme, havale ve EFT gibi işlemlerinizi kredi kartınızla, kolaylıkla yapabilirsiniz.
 • Acil paraya ihtiyacınız olduğu anda uygun taksitler ve sabit faiz oranları ile hemen kredi kartınızdan nakit avans çekebilirsiniz.
 • Kredi kartı ödemelerinizi internet bankacılığından ya da müşteri iletişim merkezinden yapabilirsiniz.
 • Bu kredi kartının yıllık üyelik bedeli 141,40 liradır. Bonus ek kart sahibi olursanız bu kartınız için yıllık olarak 70,50 lira ödersiniz. Alışveriş faizi olarak %1,25 uygulanır. Nakit avans faizi olarak da %1,25 uygulanır. Kartınızın gecikme faizi oranı ise %1,55’tir.

Bedavası en bol kredi kartı Bonus Gold ile tanışın;

Bonus Gold kredi kartı sahibi olanlar harcadıkça Bonus kazanır ve kazandıkları Bonuslar ile bedava alışveriş yapabilirler. Bonus kartın tüm özelliklerini barındıran Bonus Gold kredi kartı ile çok daha fazla Bonus puan kazanma imkânınız vardır. Bonus Gold kredi kartı sahipleri, aylık harcama tutarı 2.000 lirayı aştığında, yaptıkları alışverişler için %25 daha fazla Bonus puan kazanırlar. Üstelik kredi kartı ödemelerinizi de internet bankacılığından, müşteri iletişim merkezini arayarak ya da Bonus Flaş uygulamasından yapabilirsiniz. Bonus Flaş uygulaması ile kredi kartınıza ait tüm işlemleri tek uygulamadan, rahatlıkla yapabilirsiniz. Bonus Gold kredi kartının genel özelliklerinden bahsedelim;

 • Bonus Gold kredi kartı sahibi olanlar, dünyanın her yerinde yapacakları tüm alışverişlerden bedava Bonus puan kazanabilirler.
 • Kazandığınız Bonus puanları 250 binden fazla olan üye iş yerinde ve dünyanın her yerinde kullanabilirsiniz.
 • Bu kredi kartı sahipleri bir ay içinde en fazla 20 TL, yıllık ise ne fazla 100 TL Bonus puan kazanabilirler.
 • Bonus Gold kredi kartınız ile artı taksit avantajından da faydalanabilirsiniz.
 • Kredi kartınızı bankamatik kartı gibi kullanabilir, tüm Garanti ATM’lerinden hesaplarınıza rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
 • Kredi kartınızı kullanarak nakit paraya ihtiyacınız olduğu anda ücretsiz nakit avans çekebilirsiniz ve bu avansı taksitler ile geri ödeyebilirsiniz.

Garanti Bonus Trink ile şifre ve bekleme derdi olmadan, alışverişin keyfini çıkarın;

Garanti Bonus Trink kart, temassız ödeme yapabileceğiniz bir kredi kartıdır. Bu kredi kartını kullanarak küçük tutarlı ödemelerinizi bile güvenli ve hızlı şekilde yapabilirsiniz. Bonus Trink kartınızda bulunan öde geç özelliğini kullanarak 250 liraya kadar olan alışverişlerinizi temassız ve güvenli şekilde ödeyebilirsiniz. Ödemenizi yapmak için gereken tek şey kartınızı POS cihazına tutmaktır. Bu sayede ödemenizi 1 saniye gibi oldukça kısa bir sürede gerçekleştirebilirsiniz.

 • Bonus Trink kartınızla güvenli ve hızlı ödeme yaparken, aynı zamanda ekstra Bonus puan kazanmaya devam edersiniz. Ödemelerinizi Bonus Flaş ya da QR ile yaparsanız, %6 daha fazla Bonus puan kazanma imkânı elde edersiniz. Bu kredi kartının genzek özellikleri ise şöyledir;
 • Bonus Trink kartınızı kullanarak yapmış olduğunuz her işlem, ayrı şekilde şifrelenir ve işlem verileriniz bu sayede korunmuş olur.
 • Kredi kartınızda bulunan çoklu güvenlik şifreleme sistemi sayesinde, temassız ödeme işlemleriniz güvence altına alınmış olur.
 • Bonus Trink kartınızdan yapmış olduğunuz toplam alışveriş tutarınız 1500 liraya ulaştığında, şifre girerek ödeme yapmaya devam edebilirsiniz.
 • Bonus Trink kartınızı kullanarak ücretsiz nakit avans çekebilirsiniz. Bu avans tutarı, kartınızın limitine bağlı olarak değişir. Üstelik çektiğiniz nakit avansı 12 taksite kadar bölebilirsiniz.

Garanti Bonus kart aidatı ne kadardır?

Garanti Bonus kart aidatı, kredi kartını kullanmanız karşılığında alınan bir aidat türüdür. Bu aidata kart kullanım ücreti de denilmektedir. Yen çıkan kanuna göre kullanıcılardan normal şartlarda bu aidat alınmaz. Bu aidatları alan bankalar iade talep edenlere, aldıkları aidat karşılığında bedava puan yüklemek ve müşterilerine aidatız kredi kartı sumak zorundadırlar. Ancak uygulamaya bakıldığında kart aidatı ödeyerek kullandığınız kredi kartlarının çok fazla avantajı olduğunu görebilirsiniz. Garanti Bonus kredi kartı ailesi de çeşitli avantajları nedeniyle tercih edilmektedir. Bu kartlardan alınan aidat tutarları ise aşağıdaki gibidir;

 • Standart Bonus kredi kartının yıllık kart aidatı tutarı 141,50 liradır. Ek kart için alınan aidat ücreti ise 70,50 liradır.
 • Çevreci Bonus kredi kartı için alınan kart aidatı ücreti 141,50 liradır. Ek kartlar için alınan ücret ise 70,50 liradır.
 • Bonus Amerikan Express kredi kartı için alınan aidat ücreti 185 liradır. Ek kartlar içi alınan cüret ise 92,50 liradır.
 • Bonus Gold kredi kartı için alınan kart aidatı ücreti 164 liradır. Ek kartı için alınan aidat ücreti ise 82 liradır.

TAVSİYE EDİLEN DİĞER KARTLAR

Enpara
Enpara.com
Önerilen
Masrafsız Kredi Kartın Hazır!
Yıllık Ücret
Ücretsiz
HEMEN BAŞVUR

Başvuru için Enparaya yönlendirileceksiniz.

Yorum Yap


Adres: Tepebaşı Mahallesi No:22, Avcılar - İstanbul Telefon: 0212 222 99 22 E-Mail: info@anindaonaylikredi.com