Türkiye İş Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu

admin

ŞUBEYE GİTMEDEN, İMZASIZ, BELGESİZ

HEMEN BAŞVUR, ONAYLANAN LİMİTİNİ GÖR!

Enpara
Enpara.com
Önerilen
Masrafsız Kredi Kartın Hazır!
Yıllık Ücret
Ücretsiz
HEMEN BAŞVUR

Başvuru için Enparaya yönlendirileceksiniz.

Masrafsız Kredi Kartın Hemen Hazır

Ömür Boyu Kart Aidatı Yok

Maximum kart, İş Bankası tarafından sunulan ve Türkiye’nin en çok kullanılan kredi kartı ürünüdür. Bu kredi kartı, Maxi Puan adı altında bedava puan kazandırmaktadır. Kazandığınız bu puanları oldukça yaygın olan üye iş yerlerinde kolayca harcayabilirsiniz. Ayrıca bu kredi kartının yurt dışındaki müşteriler için de sayısız avantajları bulunmaktadır. Her ay güncellenen kampanyaları ve ekstra puanları bulunan bu karta sahip olmak için başvuru yapabileceğiniz çok sayıda yöntem bulunur. Sizlere Türkiye İş Bankası Maximum kredi kartı başvurusu nasıl yapılır ve yöntemler nelerdir, detaylı olarak açıklayalım;

Türkiye İş Bankası maximum kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Bu kredi kartına başvuru yapabilmek ve sayısız avantajlarından en kısa sürede faydalanabilmek için banka şubelerini, ATM’leri, müşteri hizmetlerini, mobil uygulamayı, internet bankacılığını, SMS bankacılığını ya da web sitesinde bulunan başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası maximum kredi kartı başvurusu banka şubelerinden nasıl yapılır?

Bu kredi kartına banka şubelerinden başvuru yapmanız olukça kolaydır. Eğer banka müşteriyseniz, yanınıza yalnıza kimlik belgenizi alarak size en yakın İş Bankası şubesine başvuru yapabilirsiniz. Müşteri temsilciniz başvurunuzu en kısa sürede alır ve hemen sonuçlanır. Onaylanan kredi kartınız adresinize teslim edilir.

Banka müşterisi değilseniz adres belgeniz, gelir belgeniz ve kimlik fotokopiniz ile birlikte banka şubelerine başvuru yapmanız gerekir. Belgeleriniz teslim alındıktan sonra başvurunuz hemen yapılır ve aynı gün içinde sonuçlanır. Onaylanan kredi kartınız ise en kısa sürede, sizin istediğiniz bir adrese teslim edilir.

Türkiye İş Bankası maximum kredi kartı başvurusu mobil uygulama aracılığı ile nasıl yapılır?

Bu kredi kartına hemen sahip olmak ve başvuru için sayfalarca form doldurmak istemiyorsanız, mobil uygulamayı kullanabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanarak başvuru yapabilmek için banka müşterisi olmanız gerekir. Eğer İş Bankası müşterisiyseniz ve bankanın size verdiği özel şifreyi ve müşteri numaranızı biliyorsanız, aşağıdaki adımları takip ederek kart başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Eğer müşteri numaranızı ve şifrenizi bilmiyorsanız, hemen müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

 • İlk aşamada cep telefonunuza İşCep mobil uygulamasını indirmeniz gerekir. Bunun için cep telefonunuzun Google Play ya da Apple Store mağazalarına girin. Buradan arama yapın ve uygulamanızı ücretsiz olarak indirin.
 • Giriş ekranına kimlik numaranızı ya da müşteri numaranızı ve bankadan aldığınız şifreyi yazın.
 • Cep telefonunuza gelen güvenlik kodunu da doğruladıktan sonra girişinizi tamamlayın.
 • Meni kısmına gelerek “kartlarım” uygulamasına girin.
 • Ardından “kredi kartı başvurusu” adımını takip edin.
 • Başvurunuz için gerekli olan bilgileri saniyeler içinde doldurduktan sonra tamamlayın.
 • Başvurunuz hemen değerlendirmeye alınır ve sonuçlanır. Onaylanan kartınız ise istediğiniz ev ya da iş adresine gönderilir.

Türkiye İş Bankası maximum kredi kartı başvurusu için internet bankacılığı nasıl kullanılır?

Banka müşterisi olan kişiler, bu kredi kartını hemen alabilmek için başvurularını internet bankacılığı üzerinden de yapabilirler. Türkiye İş Bankası maximum kredi kartı başvurusu için internet bankacılığını kullanmak istiyorsanız, aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır;

 • İlk aşamada https://www.isbank.com.tr/ adresini tıklamalısınız.
 • Karşınıza açılan sayfanın sağ üst kısmında yer alan “bireysel” alanından internet şubesine giriş yapmalısınız.
 • Bu kısma tıkladıktan sonra karşınıza yeni bir sayfa açılacaktır.
 • Açılan bu sayfada yer alan müşteri numarası ya da kimlik numarası ve şifrenizi girerek girişinizi yapabilirsiniz. Eğer banka müşterisi değilseniz, “müşteri olmak istiyorum” kısmına tıklayarak hemen talebinizi iletebilirsiniz.
 • Giriş için cep telefonunuza gelen güvenlik kodunu da girdikten sonra girişinizi tamamlayın.
 • Menü kısmına gelerek “kartlarım / kredi kartı başvurusu” adımlarını takip edin.
 • Başvuru için gerekli olan aylık gelir, çalışma bilgileri gibi bilgileri eksiksiz olarak girin.
 • Başvurunuzu tamamlayın.
 • Başvurunuz aynı gün içinde sonuçlanır ve onaylanan kartınız, sizin istediniz ev ya da iş adresine teslim edilir.

Türkiye İş Bankası maximum kredi kartı başvurusu web sitesinden nasıl yapılır?

Henüz İş Bankası müşterisi değilseniz ya da internet bankacılığını veya mobil bankacılığı kullanmıyorsanız, kredi kartı başvurularınız için web sitesinde bulunan başvuru formunu da doldurabilirsiniz. Bu başvuruyu yapabilmek için aşağıdaki adımları takip edin.

 • İlk olarak https://www.isbank.com.tr/TR/bireysel/kartlar/hizli-kredi-karti-basvurusu/Sayfalar/hizli-kredi-karti-basvurusu.aspx adresine tıklayın.
 • Karşınıza çılan sayfada yer alan kimlik numaranızı, cep telefonu numaranız ve aylık gelir bilgilerinizi girin.
 • Alt kısımda bulunan “aranmak istiyorum ya da ek bilgiler doldurmak istiyorum” kısımlarından birini işaretleyin.
 • Ek bilgileri doldurmak isterseniz, başvuru işlemlerinizi hızlandırırsınız ve kartınız daha kısa sürede onaylanır. Bu ek bilgiler iş bilgileriniz, adres bilgileriniz ve kişisel bilgileriniz olacaktır.
 • Kişisel bilgilerin korunması hakkındaki kutucuğu da işaretleyin.
 • Ekranda yer alan güvenlik kodunu da girdikten sonra “başvur” kısmına tıklayın.
 • Başvurunuz hemen alınır ve aynı gün içinde sonuçlanır. Eğer aranmak istediğinizi beyan ettiyseniz, banka temsilcileri tarafından hemen aranırsınız. Başvurunuz onaylanırsa, kredi kartınız adresinize yollanacaktır.

Türkiye İş Bankası maximum kredi kartı başvurusu telefon bankacılığından nasıl yapılır?

Kredi kartı başvurularını yapmak için banka şubeleriyle uğraşmak, sayfalarca form doldurmak ya da internetle uğraşmak istemiyorsanız, müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. 0850 724 0 724 numaralı telefonları arayarak hemen müşteri temsilcisine bağlanabilir ve kart başvurunuzun dakikalar içinde yapılmasını sağlayabilirsiniz. Banka müşterisi olun ya da olayını bu kanallar aracılığı ile hemen başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Telefonda bulunan temsilcinize, istediği bilgileri eksiksiz bir şekilde vermeniz gerekir. Kart başvurunuz alındıktan sonra hemen sonuçlanır ve onaylanan kredi kartınız adresinize teslim edilir.

Türkiye İş Bankası maximum kredi kartı başvurusu SMS bankacılığından nasıl yapılır?

Türkiye İş Bankası maximum kredi kartı başvurusu için SMS bankacılığını da kullanabilirsiniz. Bu başvuruyu saniyeler içinde yapmak için cep telefonunuzun mesajlar kısmına girmeniz yeterli olacaktır. ardından “MAXIMUM” yazarak bir boşluk bırakıp kimlik numaranızı da yazdıktan sonra 4402’ye kısa mesaj gönderebilirsiniz. Başvurunuz hemen alınır ve aynı gün içinde sonuçlanır.

Bu başvurunuz onaylandığında banka temsilcileri tarafından aranırsınız ve eksik olan bilgileriniz tamamlanır. Kredi kartınız, istemiş olduğunuz adrese en kısa sürede gönderilir.

Türkiye İş Bankası maximum kredi kartı başvurusu ATM’ler aracılığı ile nasıl yapılır?

Bu avantajlı kredi kartına sahip olmak için İş Bankası ATM’lerini de kullanarak başvuru yapabilirsiniz. Bu başvuru için banka müşterisi olmanız ya da yanınızda banka kartınızı bulundurmanız gerekmez. Ancak banka müşterisi olan kişiler daha kısa sürede kart başvurularını tamamlayabilirler. Bu başvuruyu yapabilmek için de aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır;

 • ATM’lerin kartsız işlem menüsüne gelin.
 • Ekranda yer alan kredi kartı başvurusu menüsüne tıklayın.
 • Sizden istenen cep telefonu, aylık gelir ve kimlik numarası bilgilerini tuşlayın.
 • Son aşamada başvurunuzu onaylayın.
 • Kart başvurunuzun sonucu aynı gün içinde cep telefonunuza gönderilir.
 • Onaylanan kart başvurunuz için yine banka temsilcileri tarafından aranırsınız ve adres bilgileriniz alınır. Kartınız en kısa sürede adresinize gönderilir.

İş Bankası Maximum kart kampanyaları;

İş Bankası Maximum kart, harcadıkça kazanabileceğiniz, kazandığınız Maxi puanları bedava alışveriş için kullanabileceğiniz, alışverişlerinizi taksitli olarak yapabileceğiniz ve nakit ihtiyacınız olduğunda taksitli nakit avans çekebileceğiniz bir kredi kartıdır. Bu kartın her ay güncellenen çeşitli kampanyaları bulunur. Bu kampanyaları Maximum Mobil uygulamasından takip edebilir, dilediğiniz kampanyaya katılımınızı tek tıkla gerçekleştirebilirsiniz. Güncel olan Maximum kart kampanyaları ise şöyledir;

 • Maximum kredi kartınızla Shell akaryakıt istasyonlarından yapacağınız alışverişlerinizi için 40 TL Maxi puan kazanabilirsiniz.
 • Altın Yıldız mağazalarından yapacağınız alışverişleriniz için peşin fiyatına 9 taksit avantajından faydalanabilirsiniz.
 • Kredi kartınızla Son Moda mağazalarından yapacağınız alışverişler için ilave 3 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz.
 • Kredi kartınızdan mobil ödeme yaptığınızda, 75 liraya varan Maxi puan kazanabilirsiniz.
 • Yapacağınız alışverişlerinizi Maximum Mobil ile ödediğinizde, 10 TL maxi puan kazanabilirsiniz.
 • 150 lira ve altındaki tutarlar için yapacağınız temassız ödemeli alışverişleriniz için anında 60 TL Maxi puan kazanabilirsiniz.
 • Boyner mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizde, peşin fiyatına 9 taksit avantajından faydalanabilirsiniz.
 • Maximum Mobil ile Petrol Ofisi’nden yapacağınız öde-geç işlemleriniz için anında %3 indirim alırsınız.
 • Maximum mobil ile anlaşmalı olan eğitim kurumlarına yapacağınız ödemelerde, 2-9 taksit arası ödeme işlemleri için ilave 3 taksit avantajından faydalanabilirsiniz.

İş Bankası Maximum aidatsız kart;

Her yıl kredi kartı aidatı ödemekten sıkıldıysanız, artık bu ücreti ödemek istemiyorsanız, İş Bankasının Maximum aidatsız kredi karıt ile tanılın. Maximum kartın tüm özelliklerinden ve avantajlarından faydalanabileceğiniz bu kartı, yıllık üyelik ücreti olmadan, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Alışverişlerinizde taksit imkânlarından yararlanabileceğinizi bu kart sayesinde Maxi puan da kazanabilir ve tüm üye iş yerlerinde bu puanları bedava alışveriş yapmak için kullanabilirsiniz. İş Bankası Aidatsız Maximum kart ayrıcalıkları şunlardır;

 • Kredi kartınıza yıllık üyelik ücreti ödemezsiniz.
 • Maximum üye iş yerlerinde sunulan Maxi puan ve taksitli alışveriş imkânlarından yararlanabilirsiniz.
 • Kredi kartınızda bulunan bankamatik kartı özelliği sayesinde tüm banka hesaplarınıza ulaşabilir ve hesaplarınızdan yapmak istediğiniz tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
 • Peşin ödemeli olan alışverişlerinizi dilerseniz sonradan taksitlendirebilir ya da öteleyebilirsiniz.
 • Nakit ihtiyacınız olduğu anda taksitli nakit avans çekebilir ve 12 aya varan vadelerde geri ödeyebilirsiniz.
 • Yakınlarınızı mutlu etmek için Maximum ek kart çıkarabilir ve onların da aidat ödemeden kredi kartı kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Bu kredi kartına sahip olanlar yurt dışında verilen ilave Maxi puan kampanyalarından, artı taksit özelliğinden, indirim uygulamalarından ve kampanyalarından, hediye ürün kampanyalarından, ilave olarak verilen Maxi puan kampanyalarından ve Kanyon vale indiriminden faydalanamazlar.

İş Bankasından Maximum Gold kart;

İş Bankası Maximum Gold kart, tüm harcamalarınızı TL olarak izleyebilmenize olanak sağlayan, ayrıcalıklı bir kredi kartıdır. Bu kredi kartı tüm Maximum kart özelliklerine sahiptir. Kartınızdan yapacağınız tüm harcamalardan Maxi puan kazanabilir ve kazandığınız bu puanları, üye iş yerlerinde bedavaya harcayabilirsiniz. Bu kredi kartını hem yurt içinde hem de yurt dışında güvenle kullanabilirsiniz. Maximum Gold kredi kartı ile elde edeceğiniz bazı avantajlar şunlardır;

 • Araç yardım hizmeti, aracınızın arızalanması ya da kazaya uğraması durumunda, en yakın tamirhaneye ya da servise çekilmesi için kullanabileceğiniz bir hizmettir. Bu hizmet ile aracın çekilmesi ve çekici masraflarının ödenmesi sağlanır.
 • Kredi kartınızda bulunan ücretsiz yardımı hizmeti ile de temiz su tesisatınızın patlaması ya da arızası sebebiyle tesisatçı giderleri karşılanır. Evin elektrik tesisatında meydana gelen sorunlar, tesisatçı gönderilerek giderilir. Eviniz kapısında meydana gelen hasar, hırsızlık ya da anahtarın kaybolması gibi durumlarda çilingir gönderilir ve ücreti kartınız tarafından karşılanır.
 • Evinizin dış cephesinde bulunan camların zarar görmesi durumunda, yılda iki defa olmak üzere camcı hizmeti sağlanır ve bu ücret 50 dolar limitle, kartınız tarafından ödenir.

İş Bankası kredi kartı başvurusu sorgulama;

İş Bankasından kredi kartı başvurusu yaptıysanız, gelir durumunuza ve kredi notunuza göre bu başvuru genellikle aynı gün içinde sonuçlanır. Ancak bazen sistem yoğunluğu ya da başka nedenler sebebiyle kart başvurusu sonucunuz gecikir. Kart başvurunuz detaylı olarak da incelmeye alınabilir ve başvuru sonucunuz hemen belli olmayabilir. Bu durumlarda İş bankası kredi kartı başvurunuz genellikle 3 iş günü içinde sonuçlanacaktır. Ancak bu süre geçmesine rağmen helan başvuru sonucunuz tarafınıza bildirilmediyse, aşağıdaki adımları takip ederek sorgulamanızı yapabilirsiniz;

 • İş Bankası kredi kartı başvurusu sorgulama için mobil ya da internet şubeyi kullanabilirsiniz. Bu uygulamalara giriş yaptıktan sonra “başvurularım” bölümünden dilediğiniz başvurunuzun sonucunu hemen sorgulayabilirsiniz.
 • Kart başvuru sonucunuzu öğrenmek için banka şubelerinde müşteri temsilcilerini de ziyaret edebilirsiniz. Kimliğiniz yanınızda olduğunda, başvuru sonucunuz hemen sorgulanacaktır.
 • Kart başvuru sonucunuzu İş Bankası müşteri hizmetlerinden de öğrenebilirsiniz. Gerekli bilgileri ilettiğinizde başvuru sonucunuz hemen sorgulanır ve tarafınıza detaylı bilgi verilir.

TAVSİYE EDİLEN DİĞER KARTLAR

Enpara
Enpara.com
Önerilen
Masrafsız Kredi Kartın Hazır!
Yıllık Ücret
Ücretsiz
HEMEN BAŞVUR

Başvuru için Enparaya yönlendirileceksiniz.

Yorum Yap


Adres: Tepebaşı Mahallesi No:22, Avcılar - İstanbul Telefon: 0212 222 99 22 E-Mail: info@anindaonaylikredi.com